Zbiórka dla osób poszkodowanych w wyniku rosyjskiej inwazji

Zbiórka dla osób poszkodowanych w wyniku rosyjskiej inwazji

Szanowni Państwo!

Od 26 lutego do 31 marca 2022 w Instytucie Andersa trwa zbiórka darów dla osób poszkodowanych w wyniku rosyjskiej agresji na Ukrainę.

Wszystkie osoby zainteresowane wsparciem zachęcamy do przynoszenia darów do siedziby Instytutu Andersa przy ul. Głowackiego 16 w Lublinie.

Zbieramy:

✅ środki medyczne: bandaże i gazy jałowe, plastry i inne materiały opatrunkowe;

✅ środki higieny osobistej (mydła, szampony, żele, pieluchy dla dzieci, podpaski higieniczne);

✅ żywność trwałą (konserwy, makarony, kaszę, ryż),

✅ żywność instant (zupki i dania w kubku, batony, musy owocowe)

✅ woda, soczki dla dzieci.

Od 14 marca na dary czekamy codziennie w godzinach 16:00 – 19:00 !!

Wszelkie informacje dostępne są poprzez nasz adres e-mail oraz pod numerem telefonu +48 698 139 430 (w godzinach trwania zbiórki).

Istnieje także możliwość wsparcia naszej zbiórki na rzecz ofiar zbrojnej agresji rosyjskiej na Ukrainę w formie datków finansowych!

Wspólnie z Fundacją Skarbowości im. Jana Pawła II uruchamiamy specjalny portal, poprzez który można dokonywać wpłat. 100 % pozyskanych w ten sposób środków przekazane zostanie na rzecz poszkodowanych na Ukrainie oraz uchodźców, którzy znajdą się w Polsce.
👇👇

https://fundacjaskarbowosci.pl/serce-dla-ukrainy/

W tym trudnym czasie możemy także przekazać za pośrednictwem Fundacji Skarbowości 1% podatku na rzecz poszkodowanych w wyniku rosyjskiej inwazji 👉https://www.facebook.com/photo?fbid=325404369631573&set=a.176860961152582


<- Powrót do Aktualności